Anasayfa / Android Full Oyunlar / Klasik Oyunlar / Cooking Fever v2.2.5 Hileli (Sınırsız Sikke-Taşlar) Mod Apk
Cooking Fever v2.2.5 Hileli (Sınırsız Sikke-Taşlar) Mod Apk resim

Cooking Fever v2.2.5 Hileli (Sınırsız Sikke-Taşlar) Mod Apk

 • Kategori:

  Klasik Oyunlar

 • Versiyonu:

  2.2.5

 • Eklenme:

 • Üretici:

  Nordcurrent

 • Platform:

  4.0.3 ve üzeri

 • Ekleyen:

İndir Pişirme Ateş Hack v2.2.5 Android Apk (Sınırsız Sikke-Taşlar) Mod Bu oyunda size dünyanın her yerinden farklı tarifler lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlayacaktır. Sen pastaneler ve balık restoranları ve bir Çin restoranı 8 basamak seçeneği vardır. Mutfakta becerilerini bilemek ve beğeninize içini tasarlayabilirsiniz yerdir. 100 madde ile 400'den fazla lezzetli yemekler hazırla. Pizza ve patlamış mısır makineleri için fırınlar pirinç ocaklar ve kahve makineleri arasında değişen ekipman çeşitli kullanın. Ve ziyaretçiler çok sayıda elde etmek için onların restoranlar iç geliştir. Ayrıca restoranın parlak ve hoş izlenimler olacak ücretsiz güzellikler ve müşterilerin veriyor müşterilerinin eylemlerini tutabilirsiniz. 300'den fazla seviyeleri ile gidin…

Cooking Fever v2.2.5 Hileli Mod Apk

Data boyutu - 98%
Grafik puanı - 95%
İndirilme puanı - 96%

96%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 0.36 ( 41 votes)

İndir Pişirme Ateş Hack v2.2.5 Android Apk (Sınırsız Sikke-Taşlar) Mod
Bu oyunda size dünyanın her yerinden farklı tarifler lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlayacaktır. Sen pastaneler ve balık restoranları ve bir Çin restoranı 8 basamak seçeneği vardır. Mutfakta becerilerini bilemek ve beğeninize içini tasarlayabilirsiniz yerdir. 100 madde ile 400’den fazla lezzetli yemekler hazırla. Pizza ve patlamış mısır makineleri için fırınlar pirinç ocaklar ve kahve makineleri arasında değişen ekipman çeşitli kullanın. Ve ziyaretçiler çok sayıda elde etmek için onların restoranlar iç geliştir. Ayrıca restoranın parlak ve hoş izlenimler olacak ücretsiz güzellikler ve müşterilerin veriyor müşterilerinin eylemlerini tutabilirsiniz. 300’den fazla seviyeleri ile gidin ve mutfak ekipmanları ve iç için iyileştirmeler yüzlerce olsun. Şık yemekleri pişirme tadını çıkarın!
Yemek pişirirken eğlen ve lezzetli yemeklerini facebookta arkadaşlarınla paylaşın.

Yükleme sayısı
50.000.000 – 100.000.000

Mod Apk olarak indirin ve kurun.

Diğer Versiyonlar

apkfullindir admin

.... ARDA CAN ....

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani android platformunu sizin gibi önce kullanmaya, sonra oyun yüklemeye, daha sonra bu oyunların bedavasını aramaya en sonunda da bulduğu ve kullandığı oyunları ve uygulamaları site kurarak yayınlamaya karar veren biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.