Anasayfa / Android Full Oyunlar / Spor Oyunları / Football Chairman Pro v1.2.2 Apk Hileli Mod
Football Chairman Pro v1.2.2 Apk Hileli Mod resim

Football Chairman Pro v1.2.2 Apk Hileli Mod

 • Kategori:

  Spor Oyunları

 • Versiyonu:

  1.2.2

 • Eklenme:

 • Üretici:

  Underground Creative

 • Platform:

  4.0 ve üzeri

 • Ekleyen:

Android Apk Hack (Para) Mod Football Chairman Pro oyununda futbol kulübü yönetmek zorundasın. Büyük Avrupa liglerinde birçok zorluk dereceli liderlik pozisyonlarını yönet. Kulüpü geliştirmek için neredeyse sıfırdan başlayacak ve antrenörler, yöneticiler ve servis personeli, her türlü iş size ait. Bir eğitim planı geliştirin. Oyuncuların çeşitli sözleşme lerine gir. Sponsorlar ekibiniz için dış dünyaya bakın. Geliştir ve stadyumu genişletin. Dostluk maçları ve her türlü turnuvalara katıl. Kendisi için şampiyonluk unvanını alın. Bu oyun Googleda 10.22 $ bir fiyata satılmaktadır. Sitemizden uygulamayı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi şanslar. Yükleme sayısı 10.000 - 50.000

Football Chairman Pro v1.2.2 Apk Hileli Mod

Data boyutu - 95%
Grafik puanı - 91%
İndirilme puanı - 86%

91%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 0.11 ( 38 votes)

Android Apk Hack (Para) Mod
Football Chairman Pro oyununda futbol kulübü yönetmek zorundasın. Büyük Avrupa liglerinde birçok zorluk dereceli liderlik pozisyonlarını yönet. Kulüpü geliştirmek için neredeyse sıfırdan başlayacak ve antrenörler, yöneticiler ve servis personeli, her türlü iş size ait. Bir eğitim planı geliştirin. Oyuncuların çeşitli sözleşme lerine gir. Sponsorlar ekibiniz için dış dünyaya bakın. Geliştir ve stadyumu genişletin. Dostluk maçları ve her türlü turnuvalara katıl. Kendisi için şampiyonluk unvanını alın. Bu oyun Googleda 10.22 $ bir fiyata satılmaktadır. Sitemizden uygulamayı aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi şanslar.

Yükleme sayısı
10.000 – 50.000

Mod Apk olarak indirin ve kurun.
apkfullindir admin

.... ARDA CAN ....

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani android platformunu sizin gibi önce kullanmaya, sonra oyun yüklemeye, daha sonra bu oyunların bedavasını aramaya en sonunda da bulduğu ve kullandığı oyunları ve uygulamaları site kurarak yayınlamaya karar veren biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.