Anasayfa / Android Full Oyunlar / Aksiyon Oyunları / Granny v 1.4.0.1 Apk Mod
Granny v 1.4.0.1 Apk Mod resim

Granny v 1.4.0.1 Apk Mod

 • Kategori:

  Aksiyon Oyunları

 • Versiyonu:

  1.4.0.1 Apk Mod

 • Eklenme:

 • Üretici:

  DVloper

 • Platform:

  4.0 ve sonrası

 • Ekleyen:

Granny v 1.4.0.1 Apk Mod (Mega) Android İndir Granny, cidden büyük bir terör. Ana karakter, büyükanne lakaplı yaratığın bir mağarasına ve tamir ettiği büyük ve harap bir evde tuzağa düşmüştü. Karakterin saklanma ve sessizlik içinde hareket etmeden yapabileceği başka bir şey yoktur. Aksi takdirde "sahip" hemen davetsiz misafirini bulur ve onu bir sonraki dünyaya gönderir. Ayrıca, bu kabusun dışında bir tuzak bulmak için binayı yavaşça incelemek gerekir. Bu oyunu oynamak istiyorsanız, indirebilir ve linklerden oynatabilirsiniz: İyi şanslar. Büyükannem onu evinde kilitli tutar. Şimdi evinden çıkmaya çalışmalısın, ama dikkatli ol ve sessiz ol. O herşeyi duyar. Eğer yere bir şey düşürürseniz,…

Granny v 1.4.0.1 Apk Mod

Data boyutu - 97%
Grafik puanı - 100%
İndirilme puanı - 98%

98%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 1.75 ( 79 votes)

Granny v 1.4.0.1 Apk Mod (Mega) Android İndir

Granny, cidden büyük bir terör. Ana karakter, büyükanne lakaplı yaratığın bir mağarasına ve tamir ettiği büyük ve harap bir evde tuzağa düşmüştü. Karakterin saklanma ve sessizlik içinde hareket etmeden yapabileceği başka bir şey yoktur. Aksi takdirde “sahip” hemen davetsiz misafirini bulur ve onu bir sonraki dünyaya gönderir. Ayrıca, bu kabusun dışında bir tuzak bulmak için binayı yavaşça incelemek gerekir. Bu oyunu oynamak istiyorsanız, indirebilir ve linklerden oynatabilirsiniz: İyi şanslar.
Büyükannem onu evinde kilitli tutar. Şimdi evinden çıkmaya çalışmalısın, ama dikkatli ol ve sessiz ol. O herşeyi duyar. Eğer yere bir şey düşürürseniz, duyar ve çalışır. Gardıroplarda veya yatakların altında saklayabilirsiniz. 5 gün var.

Bilgi

Bilgi

Yükleme sayısı
10.000.000+
İçerik Derecelendirme
PEGI 12
Korku

Yükleme talimatı

 • Üç seçenekli verilen indirme.
 • linklerinden istediğiniz birini kullanın.
 • İndirilenler içine yüklenir.
 • Mod Apk olarak kurun.
apkfullindir admin

.... ARDA CAN ....

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani android platformunu sizin gibi önce kullanmaya, sonra oyun yüklemeye, daha sonra bu oyunların bedavasını aramaya en sonunda da bulduğu ve kullandığı oyunları ve uygulamaları site kurarak yayınlamaya karar veren biri.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.